Edmundas ir Justina

Kaip atsiradome Kardokuose?

Esame šeima – Edmundas, Justina ir Emilis. Apie gyvenimą gamtoje tarp bendraminčių svajojome jau seniai, dar gyvendami Anglijoje. Būtent toje svetimoje šalyje, gyvendami tarp svetimų žmonių supratome, kad širdis trokšta gimtosios žemės ir artimų žmonių.

Savo žemės ir namų intensyviai ieškojome beveik trejus metus. Viena pirmųjų šviesių žmonių gyvenviečių, kurias aplankėme ir buvo Kardokai. Susipažinome su būsimais kaimynais, tačiau tuo metu to dar nesupratome, kaip ir tinkamos žemelės kūrimuisi nesuradome. Paieškas tęsėme toliau, – apvažinėjome beveik visas eko ir giminių sodybų gyvenvietes nuo Vilniaus iki Klaipėdos. O galiausiai grįžome ten, kur ir pradėjome – į Kardokus! Čia radome savo namus ir puikius žmones.

Kodėl ieškojom namų gamtoje, tarp bendraminčių?

 Manome, kad būtent gamtoje, kur gyvas Kurėjo pasaulis ir turėtų augti sveiki ir laimingi vaikai. Juk būtent čia yra grynas oras, naturalūs garsai, žiedų kvapai… Medžiai, krūmeliai, žolelės, gelelės, paukštelei, vabalėliai… Tokioje aplinkoje žmogus prisimena, jog jis yra Kurėjo vaikas ir pats pradeda Kurti nuostabiausią meiles erdvę ir toji sukurta erdvė ir tampa tikraisiais žmogaus namai, kuriuose tiesiog gera būti.

Gyvendami tarp bendraminčių galime kurti kartu, vienas kitą sustiprinti, vienas kitam padėti ar tiesiog smagiai prie arbatos puodelio pasedėti. O ir vaikams smagu, kad čia yra kitų vaikų ir jie gali žaisti ir dūkti kartu.

Leave a Comment